Укладка волосся & погодні умови ➤ Блогер Юлія Котова | Wellaflex

Складні погодні умови восени – не привід жертвувати звабливою зачіскою. Згідні? Із засобами для волосся Wellaflex ваша укладка волосся – у цілковитій безпеці. Доведено блогером Юлією Котовою і Wella. Дивіться «краш-тест» лінійки засобів для стайлінгу Wellaflex сильної фіксації та переконайтеся самі.

Для перевірки укладки на витривалість Юля обрала мус та лак сильної фіксації без запаху для чутливої шкіри голови. Забігаючи наперед, відзначимо, що випробування вони пройшли на «відмінно», а Юліна зачіска витримала форму і об’єм навіть після годинної пробіжки у парку в вологу і холодну погоду.

Як зробити укладку, котра триматиметься довго, якщо маєте тонке і фарбоване волосся?
• Нанесіть мус для волосся сильної фіксації на корені волосся та висушіть його феном, опустивши голову вниз. Так ви досягнете стійкого прикореневого об’єму.
• Сформуйте великі локони та зафіксуйте їх лаком, так само опустивши голову вниз. Потім, додайте ще трохи засобу, аби досягти остаточної фіксації зачіски.

До речі, дрібна завивка, на думку Юлії Котової, тримається довше. Тож звабливі локони, чи грайливі кучері – обирати вам. Хай там як, та, впевнені, з Wellaflex зачіска буде у порядку.

#СтойкостьПрически #СредстваДляВолос #Wellaflex #Shockwaves #Wella
———————————————————————————
Дякуємо за перегляд відео «Укладка волосся & погодні умови ➤ Блогер Юлія Котова | Wellaflex».
Не забувай ставити «палець вгору» і підписуватися на канал Wella Academy Україна.
———————————————————————————
Дивись всі відео на каналі:
———————————————————————————
Ми в соціальних мережах:
➥ Facebook:
➥ Instagram:

source

скрабер ультразвуковой

1 КОММЕНТАРИЙ

Comments are closed.

все для косметологов

Latest

Organic Shop | Ревью + Серия «BODY DESSERTS»

Привет, красотки! Если вы любите десерты, то в этом видео вы явно найдете что-то интересное для себя. Приятного просмотра! Сайт Бренда: В видео упоминались: Скрабы ORGANIC...

МОЙ УХОД ЗА ВОЛОСАМИ / ошибки в уходе

Котики, сегодня я расскажу вам, как отрастить длинные, красивые, гладкие и ровные волосы! Покажу вам лучшие средства для волос! Приятного просмотра ❤️🥐 Подписывайся на мой телеграмм: КАК...

Выбираем муссы и пенки — Все буде добре — Выпуск 541 — 02.02.15 — Все будет хорошо

Муссы и пенки – неизменная часть ошеломляющей укладки или прически. Вот только, вместо ожидаемого результата, мы часто получаем как минимум неудачную прическу, и как...
СМАС лифтинг Альтера в Киеве